Bedava Oyun İndir, Online Flash Oyun Oyna, Oyun Yükle, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yamaları
Sitemizden Daha fazla yaralanmak İçin Lütfen Üye Olunuz Bedava Oyun indir,Online Flash Oyun Oyna,Oyun Yükle,Oyun Yapımı,Game Maker,Oyun Yamaları Seni bekliyor

gencecik bedenler şeytana kurban Logoss
Bedava Oyun İndir, Online Flash Oyun Oyna, Oyun Yükle, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yamaları
Sitemizden Daha fazla yaralanmak İçin Lütfen Üye Olunuz Bedava Oyun indir,Online Flash Oyun Oyna,Oyun Yükle,Oyun Yapımı,Game Maker,Oyun Yamaları Seni bekliyor

gencecik bedenler şeytana kurban Logoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Sitelerinde Yeni Bir Devrim

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gencecik bedenler şeytana kurban

YazarMesaj
01Erce

Rep Gücü : 24
Rep : 2

gencecik bedenler şeytana kurban Empty
MesajKonu: gencecik bedenler şeytana kurban   gencecik bedenler şeytana kurban I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:18 pm

bir arkadaşın başından geçenler(bnm arkadaşım değil)
Dersteyken telefonuna mesaj geliyor. Mesaj şöyle: 'Arkadaşım ben kendimi şeytana kurban ediyorum ve görevimi yapıyorum. Arkamdan çok üzülme çünkü böyle kazanabilirim ancak.'
Tabi mesajı görünce dersten çıkıp arkadaşını aramak istiyor ama hocaya mesajı söylemiyor. Böyle birşeyin bilinmesini istemiyor olmalı ki bunu kimseye söylemiyor. Ancak arkadaşına da yardım etmesi gerektiğini düşünüyor. Derste herkesin içinde söyleyemeyeceği için tenefüste hocaya durumu açıklıyor. Hoca tabi daha önce söylemediği için kızıyor ve birlikte arkadaşlarının evine gidiyorlar. Tabi ailesinin de böyle birşeyden haberi yok. Çocuk diğer satanist arkadaşlarına ulaşmaya çalışıyor ama çok geç kalıyorlar. Gencecik yaşında kendi kendini ölüme atıyor çocuk hem de şeytana ulaşabilmek için...
Arkadaşlar siz siz olun bu tip durumlarda bir büyüğünüze olayı mutlaka anlatın ve hemen harekete geçin. Yoksa çok geç olabilir..

gencecik bedenler şeytana kurban
1 sayfadaki 1 sayfası